GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1-      İşbu Gizlilik Sözleşmesi, Solingen Bıçakları ile solingenbicaklari.net internet sitesi üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.

2-      solingenbicaklari.net (“Solingen Bıçakları”), üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Solingen Bıçakları kişisel bilgilerinizi yalnızca sunmakta olduğu hizmetin kalitesini yükseltebilmek amacıyla; üyelerin sipariş süreçlerini yürütmek, tamamlamak ve ilgili iletişimi sağlamak, ürün, servis, kampanya ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, üyelerin iletişim tercihleri ile paralel olarak istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üyeleri “sınıflandırma” çalışmalarını yapabilmek için kullanılacaktır.

3-      Solingen Bıçakları üyesi olduğunuz ve ticari iletişime onay verdiğiniz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Kişisel bilgileriniz sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak, site içeriğinin zenginleştirilmesi ve geliştirilmesi amaçlı trend ve istatistiksel analizleri yapmak, sitenin güvenliğini güçlendirmek, üyelerine daha özel ve etkin alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla tanıtım, reklam, tedarik ve benzeri konularda kullanılabilir ya da sözleşmenin ifası için işbirliği yapılan firmalarla (kargo, gönderi, çağrı merkezi, veritabanı vb. hizmetleri firmaları ile) paylaşılabilir.

4-      Solingen Bıçakları, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, solingenbicaklari.net müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Solingen Bıçakları iş ortakları ile paylaşılabilmektedir

5-      Üyelerin, solingenbicaklari.net  sitesi üzerinden gerçekleştirilecek bilgi güncellemeleri Solingen Bıçakları bünyesindeki merkezler ve / veya SAF markası altında paylaşılan müşteri bilgilerini de ortak data havuzu kapsamında günceller. Üyeler, işbu Sözleşme çerçevesinde Solingen Bıçakları ile paylaştıkları tüm kişisel bilgilerin ve verdikleri onay ve rızaların, ücretsiz bir Solingen Bıçakları uygulaması ve/veya Solingen Bıçakları bünyesindeki diğer firmalar  ile paylaştıkları tüm kişisel bilgilerin işbu Sözleşme çerçevesinde de kullanabilmesine, işlenebilmesine ve depolanabilmesine rıza göstermektedirler.

6-      solingenbicaklari.net, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

7-      Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

8-      Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

9-      Kredi kartı bilgileriniz site içerisinde saklanmamaktadır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  solingenbicaklari.net veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin solingenbicaklari.net ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

10-  Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

11-  Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Solingen Bıçakları veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin solingenbicaklari.net ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

12-  Solingen Bıçakları üyelik iptal işleminizi solingenknife@outlook.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

solingenbicaklari.net’a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0555 054 46 43

 

Küçükbakkalköy, Fırın Cd. No:13/A, 34750 Ataşehir/İstanbul

Close Sepetim
Close Favoriler
Close Son Görüntülenen
Close
Ürünleri Karşılaştırma (0 ürünler)
Ürün Karşılaştırma
Ürün Karşılaştırma
Ürün Karşılaştırma
Ürün Karşılaştırma
Close
Kategoriler
Select your currency
TRY Türk lirası